Miesięczne archiwum: Sierpień 2020

WAŻNE!!

PRZYPOMINAMY, ŻE WRAZ Z PRZYJŚCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA DNIA 01.09. NALEŻY DOSTARCZYĆ ANKIETĘ, KTÓRA UMIESZCZONA JEST W ZAKŁADCE COVID-19.                                                                    OBOWIĄZUJE ONA RÓWNIEŻ DZIECI, KTÓRE BĘDĄ WRACAĆ DO PRZEDSZKOLA W PÓŹNIEJSZYM CZASIE.

UBEZPIECZENIE NW DZIECI

INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 RODZICE ZGŁASZAJĄ OSOBIŚCIE DZIECI DO UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO NW, W ZWIĄZKU Z CZYM PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMI ZAŁĄCZNIKAMI – INSTRUKCJĄ ORAZ OFERTĄ.                                                             Ogólne Warunki Ubezpieczenia i postanowienia dodatkowe i odmienne do OWU są do pobrania na stronie po wpisaniu kodu.

TERMIN ZGŁOSZENIA DZIECKA DO UBEZPIECZENIA ORAZ OPŁATY DO DNIA 15.10.2020R.

Ofertówka DONALD

Oferta wirtualna – ID – DONALD

 

INFORMACJA ZEBRANIA

ZE WZGLĘDU NA MINIMALIZOWANIE KONTAKTÓW Z UWAGI NA COVID-19 UPRZEJMIE INFORMUJEMY RODZICÓW DZIECI 4,5 I 6-LETNICH, ŻE  NIE ORGANIZUJEMY ZEBRAŃ GRUPOWYCH, A WSZELKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE BĘDĄ UMIESZCZANE NA STRONIE PRZEDSZKOLA ORAZ PRZEKAZYWANE PRZEZ WYCHOWAWCÓW DROGĄ MAILOWĄ.  RODZICE W SPRAWACH WAŻNYCH MOGĄ KONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI DROGĄ TELEFONICZNĄ (52 385 25 48).

 

WAŻNE!! ANKIETA COVID-19

INFORMUJEMY WSZYSTKICH RODZICÓW, ŻE W ZAKŁADCE „COVID-19” ZNAJDUJE SIĘ ANKIETA DO WYPEŁNIENIA.

RODZICÓW DZIECI 3-LETNICH, KTÓRZY BĘDĄ OBECNI NA ZAJĘCIACH ADAPTACYJNYCH PROSIMY O DOSTARCZENIE WYPEŁNIONEJ ANKIETY DNIA 24.08. (PONIEDZIAŁEK), PRZED ZAJĘCIAMI, NATOMIAST POZOSTAŁYCH RODZICÓW PROSIMY O PRZYNIESIENIE W DNIU POWROTU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.

WAŻNE! Szczegółowe wytyczne dla przedszkoli od 1 września 2020r.

W zakresie wychowania przedszkolnego od 1 września2020r. obowiązują wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 2 lipca br. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.            Prosimy o zapoznanie się z załącznikiem.

Wytyczne-żłobki-prezdszkola-III-aktualizacja (1)